jklkjlkjkhjk

Ağaçtan Basit Meyve Toplama Aparatı Yapımı-DIY

Ağaçtan Basit  Meyve Toplama Aparatı Yapımı-DIYÖzellikle amatör olarak bahçecilik ile uğraşan üreticilerin ağaçlardan meyve toplamak amacıyla kullandıkları oldukça basit ve kullanımı kolay bir aleti sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu alet ile meyve ağaçlarını silkelemeden ve zarar vermeden meyvelerinizi kolayca toplayabileceksiniz.Bu alet ile elma, armut, ayva ve bir çok meyveyi toplaması oldukça kolay gibi görünüyor. Özellikle ağaçların tepe kısmında bulunan meyvelerin toplanması konusunda baya yardımcı olan bir alet bence.

Bu aleti evdeki imkanları kullanarak yapabilir miyiz sorusuna cevap ararken aynı işi gören ve neredeyse hiç maliyeti olmayan bu basit meyve toplama aletini yapımını sizlerle paylaşmak istedik.
Meyve toplama aparatı için ihtiyacımız olan malzemeler bir pet şişe, uzunca bir sopa ve ip ya da bant. İşte tüm malzemeler bu kadar. Resimdeki gibi şişeyi kesip sopayı bağlıyoruz ve bitti. Yaptığımız meyve toplama aparatı ile artık ağaçların tepelerinde ki meyveleri kolayca toplayabiliriz.

resimkaynak:goodshomedesigncom

Önceki Yazı
« Prev Post
Sonraki Yazı
Next Post »