jklkjlkjkhjk

Dolce Gabbana 2018 Bahar Koleksiyonu

Dolce Gabbana'nın 2018 Bahar Koleksiyonu Her Yerde Çiçek

Milan Fashion Week, Dolce & Gabbana'nın Bahar 2018 gösterisiyle yeni yılın modasını belirledi .Bu kez gösterilerini Queen of Hearts temasına ithaf ettiler ve ante'yi ışıltı saçak  bir yıldıza benzettiler. Adeta manken patlaması yaşanan gecede birbirinden şık tasarımlar yer almakta ve birazda uzak doğu teması ele alınmaktadır.

Şeffaf Siyahla Açılan Gece.


Siyah yine esin kaynağı oldu. Belki sıkıcı gelebilir ama Dolce Gabbana'nın elinde değil Backstage, Domenico Dolce, 80'li ve 90'lı yıllardan gelen, Cindy Crawford ve diğerlerini şeffaf siyah elbiseler ve lateks iç çamaşırlarıyla gösteren bu moda devi bu seferde siyahı sanki başka bir renkmiş gibi pazarlıyor. 

Kalpler Kraliçesi


Dolce & Gabbana temaları tam anlamıyla ele alıyor, bu yüzden elbisenin kalpli baskıları ile kaplanmış olması şaşırtıcı değil. Kullanılan elbise oyun kartı figürü elbiseler üzerinde üzerine basılmışken geri kalan koleksiyon yiyecek ve hayvan baskılarıyla dolu.

Yeşilin Cannolisi


Dolce & Gabbana, bu zamana kadar makarna baskılar ve tatlı baskılar yapmış, ancak bugüne kadar bir cannoli baskısı yapmamıştı. Tabi ki bu tasarım günün tek gıda baskısı değil, Lahana, havuç ve bezelye de bu tarz tasarımların arasında yer almaktadır.

Çiçekli Baskılar Her yerdeDolce Gabbana'nın bahar koleksiyonunda ön plana çıkan diğer tasarımlar ise çiçek temalı.


Beklenilenden daha da Işıltılı


Bu koleksiyonun ana unsurları kemerler, pailletler, kristaller ve parlayan kumaşlardı ve hemen hemen her tasarımda azda olsa bir miktar parlaklık var.


Dolce & Gabbana'nın 2018 Bahar Koleksiyonunun Tümü İçin Tıklayın...
Alıntı:voguecom
Önceki Yazı
« Prev Post
Sonraki Yazı
Next Post »