jklkjlkjkhjk

Kendi Yılbaşı Ağacını Keçeden Kendin Yap - DIY

Kendi Yılbaşı Ağacını Keçeden Kendin Yap - DIY


Dekor yılbaşı ağaçlarınızı kendinizin hazırlayabileceği hem kolay hemde ucuza mal edebileceğiniz bir proje ile tekrar karşınızdayız. Yeni yılda evinizin bir kenarını bu ağaçlarla süslemek size çok iyi gelecek.


Keçeler kullanarak hiç zorlanmadan bu basit ve şık yılbaşı ağaçlarını yapmaya başlamanız için size basit bir kaç ipucu sunuyoruz.


Bu muhteşem ağaççıkları yapmaya başlamadan önce gerekli olan bir kaç basit malzeme listesi hazırladık. 

Bu arada yılbaşı ağaçlarının nasıl yapıldığına dair videomuzu da izleyebilirsiniz.


Yılbaşı Ağaçlarını Yapmak İçin Gerekli Malzemeler

- Keçe ( Ağaçları yapmak istediğiniz renklerde ve kullanacağınız şablona yetecek kadar)
- Gövde için çubuklar
- Silikon tabancası
- Ağaç şablonu
- Makas


Bu küçük rustik noel ağaçlarını yapımını kolaylaştırmak için, bir Noel ağacı şablonuna ihtiyacınız olacak şablonu internet üzerinden indirip istediğiniz boyutta yazıcıdan çıktı alarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Şablonu ortadan ikiye katlayın ve kesin böylece keçeler üzerinde uygulayabileceğiniz bir ağaç şablonunuz olacaktır.Tüm ağaçlarım kesildikten onlara ağaç gövdesi yapmak için dallar ve ya plastik çubuklar kullanabilirsiniz.


Her bir keçe parçasını yarıya kadar katlayın sıcak silikon yardımıyla resimdeki gibi yapıştırın.


Keçe ağaçların hepsini yapıştırdıktan sonra "tepe" yapmanın zamanı geldi. Bunu yapmak için merkeze silikon ekleyin ve istediğiniz şekli alana kadar küçük keçe parçalarını yapıştırın.


Keçe ağaçlarının hepsini yapıştırdıktan sonra, çam ağacı formuna gelene kadar elinizle onları şekillendirin ve çam ağaçlarınızı ahşap taban üzerine yapıştırın. Eğer taban üzerine küçük bir delik delme imkanınız olursa ağaç gövdesini bu deliğe sokarak daha sağlam bir yapı elde edebilirsiniz.


İşte size yeni yılbaşı ağacı ormanı artık sizde evinizi veya iş yerinizi bu küçük noel ağaçlarıyla süsleyebilir ve yılbaşı gecenizi mutlu geçirebilirsiniz.kaynak:littlehouseoffourcom
Önceki Yazı
« Prev Post
Sonraki Yazı
Next Post »