jklkjlkjkhjk

14 Adet Modern El Yapımı Ahşap Saat -DIY

14 Adet Modern El Yapımı Ahşap Saat -DIY

Artık günümüzde çoğumuzun telefonlarımıza hızlı bir bakış ile zamanı öğrenebilmesine rağmen, güzel tasarlanmış bir duvar saatinden zamanı görebilmek belkide hiçbir zaman vazgeçemeyeceğimiz bir alışkanlık.

Çağın gerisinde kalmamak adına tasarlanmış birbirinden farklı duvar saati modelleri bulunmakta. Özellikle salon dekorasyonunda kullanılan dekoratif duvar saatleri oldukça ilgi çekici. İster tablo şeklinde hazırlanmış duvar saatleri olsun, eskitme görüntüsü verilmiş duvar saatleri olsun ya da modern havayı yakalamış saatler olsun, hepside ilginç tasarlanmış saatler.   Bu kadar geniş bir saat yelpazesi içinde sizler için ahşap kullanılarak hazırlanmış birbirinden farklı ve modern görünümlü büyük duvar saatlerinden bir derleme yaptık.  

1. Bu hafif yapılı ahşap duvar saati, tasarımı açısından basit ve minimal bir iç mekan oluşturmanız için mükemmel bir ilave oluşturuyor.


2. Bu ahşap saatin yapımında ahşap parçaları geri kazanılmış ve onlara yeni bir hayat ve modern bir görünüm vermek için geometrik boyalar kullanılmış.


3. Huş kontrplaktan lazerle bal peteği şeklinde kesilmiş bu benzersiz petek ahşap duvar saati harika bir şekilde tasarlanmış.


4. Modern ve rustik görünen bu ahşap saati yapmak için, farklı kaplamalarla geri kazanılmış ahşap şeritleri kullanılmıştır.


5. Bu karmaşık kesilmiş ahşap duvar saatleri, temiz çizgilerle geometrik bir görünüme ve pürüzsüz eğrilerle benzersiz desenlere sahip.


6. Bu Mondrian esintili ve pop sanatından ilham alan saat eğlenceli renkleri ve desenleri ile modern bir evdeki her odayı eğlenceli hale getirir.


7. Bu ahşap duvar saatleri, dünyanın dört bir yanındaki ünlü şehirlerin lazerle kesilmiş siluetlere sahiptir.


8. Bu saatin yüzeyindeki kıvrımlar, ışık odaya doğru ilerledikçe gün boyunca değişen gölgeler yaratır.


9. Bu ahşap saati çevreleyen grafik numaralarının kenarları uzaktaki zamanın daha kolay okumasına yardımcı olmak için siyah renkte boyanmıştır.


10. Bireysel ahşap parçaları, bu benzersiz ahşap duvar saatini, pürüzsüz  bir görünüme sahip olmasına sebep oluyor.


11. Bu saat, hem fonksiyonel bir yapı olarak hem de iç mekanınıza modern bir dokunuş sağlayan basit bir sanat eseri olarak tasarlanmıştır..


12. Bu dairesel ahşap duvar saatinde altındaki küçük cebi ile kanguru torbalarından esinlenilmiş ve başka yerlere sığmayan birkaç şeyi sıkıştırmak için mükemmel bir yer oluşturmuştur.


13. Basit, eğlenceli ve modern bir saat tasarımı.


14. Basit geometrik şekillerden yapılmış hayvan yüzleri, oyun odaları ve çocuk yatak odaları için mükemmel bir duvar saati seçimi.


resimkaynak:http://contemporistcomÖnceki Yazı
« Prev Post
Sonraki Yazı
Next Post »