jklkjlkjkhjk

Harika Kanatların ( Super Wings ) Tüm Karakterlerinin Eğlenceli Tanıtımı


Harika Kanatların Tüm Karakterlerinin Eğlenceli Tanıtımı


Harika Kanatların ( Super Wings ) Karakterlerinden Olan; Jett, Dizzy, Donnie, Jerome, Jimbo, Mira, Büyük Albert, Paul, Bello, Astra, Ajan Chace, Todd, Flip' inde içinde yer aldığı harika ve eğlenceli bir video hazırladık.Lütfen Kanalımıza Abone Olmak İçin Tıklayın!!! 

Harika kanatların 12’li setinin tamamını videomuzda bulabilir ve tüm harika kanatların isimlerini öğrenebilirsiniz. Harika kanatların oyuncaklarına sizde sahipseniz, bizim gibi onlarla oynarken oldukça keyif alıyorsunuz demektir.Oyuncak mağazalarında harika kanatlara ait birçok oyuncağa ulaşmak artık mümkün bizde videomuzda harika kanatların lisansı karakterlerin

i kullandık. İleriki videolarımızda ise harika kanatlar dünya havaalanı setini kullanmayı planlıyoruz.  Harika kanatların 1 saatlik videosunuda çok yakın bir zamanda yayınlayacağız.

Sadece oyuncak olarak değil birçok aile, çocuklarının doğum günlerinde de onlara harika kanatlar doğum günü pastaları yaptırıp hoş sürprizler hazırlıyorlar. Ayrıca çocuklarınızı farklı şehirlerde yer alan harika kanatlar müzikallerine de götürebilirsiniz.

İsterseniz Harika Kanatların Karakterlerinin Özelliklerini ve İsimlerini Tanıyalım;

 Jett: Görevimiz teslimat sözüyle nam salmış jett dünyanın her yerine her türlü kargoyu tam vaktinde ulaştırabilir.
Dizzy: penbe kurtarma helikopteri herkese yardım etmeyi sever ve oldukça zekidir.Donnie: Her şeyi tamir etmek için araçları nasıl kullanacağını bilen harika kanatır.Jerome: Komik karakterlerden olan jerome, son derece hareketli ve dans etmeyi çok sever.Jimbo: Harika Kanatların bulunduğu hava alanının tek insan karakteridir ve işi harika kanatları yönlendirmek ve hava trafiğini kontrol etmektir.Mira: Suyu seven bir uçaktır ve tüm harika kanatlar içerisinde dünyanın en derin sularına dalabilir.Büyük Albert: Hikâyeler anlatmayı ve geçmiş maceralarından bahsetmeyi sever. Ayrıca diğer harika kanatların başı sıkıştığında onlara ipuçları sunar.Paul: Havaalanının tek uçak polisidir. Kötülerin düşmanı ve iyilerin dostudur.Bello: Hayvanlar hakkında her şeyi bilen bir safari uçağıdır.
Astra: Dünyada yaşamayan tek harika kanattır. Üssü uzaydadır ve uzaydan dünyada olan biten her şeyi görebilir.Ajan Chace: Harika kanatların çok gizli süper ajanıdır. Her türlü araca dönüşebilir ve gizli görevleri çok sever.Todd: Burnundaki matkap sayesinde sürekli yer altındadır. Gömülü her şeyi çıkarabilir.Flip: Her türlü sporu seven en atletik harika kanattır.


                                                              

resimkaynak: super-wingswikiacom / superwingses


Önceki Yazı
« Prev Post
Sonraki Yazı
Next Post »