jklkjlkjkhjk

Birleşik Çift Hollanda Saç Stili - Kendin Yap

Birleşik Çift Hollanda Saç Stili - Kendin Yap


Bu çiftli örgü saç modeli avantajlı çünkü tipik hollandalı örgülerden daha yumuşak bir hisse sahip.  Saç modeliyle ilgili en kolay ve avantajlı yanlardan birisi de, sadece birkaç küçük ince ayar ile rahat ve spor bir tarzdan oldukça fantastik ve klasik bir görünüme geçebiliyor olmanız.


Birleşik Çift Hollanda Saç modeli özellikle yaz sıcağında kullanabileceğiniz güzel modellerden birisidir. Üstelik bu saç modelini oldukça kolay ve hızlı bir şekilde evinizde kendiniz yapabilirsiniz. Resimlerden faydalanarak sizde bu eşsiz modeli uygulayabilirsiniz. Uzun saç modellerinden olan bu örgü dikkatleri üzerinize çekecek. 

Birleşik Çift Hollanda Saç Modeli İçin Gerekli Olan Malzemeler:


- Fırças
- Saç lastikleri
- Saç Pimleri
- Orta güçlü Saç Spreyi

Birleşik Çift Hollanda Saç Modeli Nasıl Yapılır ?  • Adım 1 / Öncelikle karışık bir görünümden kurtulmak için saçlarınızda fırça kullanın. 
  • Adım 2 / Başın arka kısmına doğru devam ederek saçı iki eşit bölüme ayırın ve sağ bölümü örerek birleştirin.
  • Adım 3 / Sol taraftaki saç çizgisinin bir bölümünü alın ve üç eşit bölüme ayırın.
  • Adım 4 / Orta tarafın sağ tarafındaki kısmı çaprazlayın ve ardından örgüye başlarken ortadaki sol taraftaki ayırdığınız kısmı çaprazlayın. Sol ve sağ taraflar arasında dönüşümlü olarak ortadaki kenar şeritlerini geçmeye devam edin ve saçları örgüye dahil etmeye başlayın.
  • Adım 5 / Başlığın sol tarafına doğru örgüyü devam ettirerek, bütün saçlar alınana kadar mümkün olduğunca parça hattına yakın tutun. Daha sonra bölümün geri kalan kısmını örgü ile örün ve bir elastik bant ile ucunu sabitleyin .
  • Adım 6 / Sağ taraftaki saçları aşağıya bırakın ve orta bölüm çizgisine yakın tutarak ve uçları elastik bir bantla bağlayarak ikinci bir hollandalı örgü oluşturun .
  • Adım 7 / Her iki örgünün üzerine geri dönün ve kenarlara doğru çekerek ortada birbirine dokunmalarını sağlayın.
  • Adım 8 / Örgüleri bir arada tutmak için pimleri örgünün ortasına kaydırın . Daha sonra iki ucu aynı elastik bantla birleştirin.
  • Adım 9 / Saç spreyi ile stili sertleştirin. İşte hepsi bu kadar.


resimkaynak:missysuecom
Önceki Yazı
« Prev Post
Sonraki Yazı
Next Post »