jklkjlkjkhjk

55 Adet Kağıttan Yapılmış Uçak Model Örnekleri - DIY

55 Adet Kağıttan Yapılmış Uçak Model Örnekleri - DIY

Özellikle 1970 ve 1980 kuşağı, gazete ve dergilerin verdiği kağıt ve kartonlara basılmış çeşitli kes yapıştır maketleri bilir. Bizde bu yazımızda sizlerle tam 55 tane maket model uçak basım şemasını paylaşıyoruz. Böylece ister kendiniz için isterseniz çocuklarınız için yapabileceğiniz bu harika uçaklar ile hoş vakit geçirebilirsiniz.Uçak modellerini istediğiniz boyutta ve malzemede yapabilirsiniz. Yapmanız gereken mevcut olan uçak şemalarını renkli bir yazıcı ile basıp maket haline getirmek. Böylece kağıt maket uçaklar veya karton maket uçaklar yapabilirsiniz.


Resimleri bastıktan sonra maket uçakları yapmanız için gerekli olan malzemeler ise sadece; makas ve tutkal. Geri kalanı sizin el becerinize kalmış. İyi eğlenceler.

Uçak modellerini istediğiniz boyutta ve malzemede yapabilirsiniz. Yapmanız gereken mevcut olan uçak şemalarını renkli bir yazıcı ile basıp maket haline getirmek. Böylece kağıt maket uçaklar veya karton maket uçaklar yapabilirsiniz.Resimleri bastıktan sonra maket uçakları yapmanız için gerekli olan malzemeler ise sadece; makas ve tutkal. Geri kalanı sizin el becerinize kalmış. İyi eğlenceler.


resimkaynak:pinterestcomÖnceki Yazı
« Prev Post
Sonraki Yazı
Next Post »