jklkjlkjkhjk

Yarım Fransız Örgü Taç Saç Stili - Kendin Yap

Yarım Fransız Örgü Taç Saç Stili - Kendin Yap


Bu çiftli örgü saç modeli avantajlı çünkü tipik fransız örgülerden daha yumuşak bir hisse sahip. Saç modeliyle ilgili en kolay ve avantajlı yanlardan birisi de, sadece birkaç küçük ince ayar ile rahat ve spor bir tarzdan oldukça fantastik ve klasik bir görünüme geçebiliyor olmanız.Görünümünüzü değiştirmek ve her mevsimde mükemmel görünen yeni bir saç modeli öğrenmenin tam zamanı! Bu yazımızda sizlerle , bu güzel yarım bukleli Fransız örgü taç stili ile harika bukleleri kolayca nasıl oluşturabileceğinizi  paylaşmak istedik. Yarım Fransız Örgü Taç Saç Stili kullanabileceğiniz güzel modellerden birisidir. Üstelik bu saç modelini oldukça kolay ve hızlı bir şekilde evinizde kendiniz yapabilirsiniz. Resimlerden faydalanarak sizde bu eşsiz modeli uygulayabilirsiniz. Uzun saç modellerinden olan bu örgü dikkatleri üzerinize çekecek. 


Saç Buklelerini Oluşturma

Adım 1/ Yıkanmış saçlar üzerinde , orta kısmın ucundan saçın uçlarına kadar saç kremini az miktarda kullanarak işe başlayın . Pürüzsüz ve harika bir stil oluşturmak için bukle oluşturucu maşa kullanmalısınız.Adım 2/ Fön makinesi ile saçları kurutun . Daha pürüzsüz bir stil oluşturmaya yardımcı olmak için kuruturken bir fırça kullanın.

Adım 3/ Kulakların üst kısmındaki saçın üst kısmını kıvırın. Bu kısımda ütüyü 5 sn tutarak sargılarınızı yapın.Adım 4/  Kıvrımın yönünü ya yüze doğru ya da tersi yönde yapabilirsiniz.


  • Adım 1 / Sağ ve sol taraftan küçük bir kısım saçı ayırın. 
  • Adım 2 / Bu bölümleri örgü için üç eşit parçaya bölün. 
  • Adım 3 / Ortadaki kenar şeritlerine geçerek fransız örgüsü örmeye başlayın. 
  • Adım 4 / Uç kısıma ulaşana kadar örgünün her iki tarafına da saç ekleyerek devam edin. 
  • Adım 5 / Şimdi saçın üst kısmına saç eklemeyi bırakın ve sol kulağa ulaşıncaya kadar saçı alt kısmına doğru ilerleyin. 
  • Adım 6 / Daha sonra bölümün geri kalan kısmını düzenli bir örgüyle alt kısıma bağlayın.
  • Adım 7 / Yavaşça kenarları çekerek örgüyü gevşetin ve başın arkasına sarın ve 1-2 saç pim ile sabitleyin .
  • Adım 8 / Şimdi sağ tarafta aynı adımları tekrarlayın.
  • Adım 9 / Son adımda biraz daha dolgun hale getirmek için ikinci örgünün alt kısmını yavaşça gevşetin.


resimkaynak:missysuecom
Önceki Yazı
« Prev Post
Sonraki Yazı
Next Post »