jklkjlkjkhjk

Kullanım Şartları


Lütfen, Yeşilparmak'ın sahip olduğu http://yesilparmak.com web sitesini kullanmadan önce Hizmet Şartlarını dikkatlice okuyun.

Hizmete erişiminiz ve kullanımınız, bu şartları kabul ettiğinize ve bu şartlara uygunluğunuza bağlıdır. Bu şartlar, hizmete erişen veya bunları kullanan tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri için geçerlidir.

Hizmete erişerek veya kullanarak, bu şartlara tabi olmayı kabul edersiniz. Şartların herhangi bir kısmına katılmıyorsanız, hizmete erişemeyebilirsiniz.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz, ait olmayan veya kontrol edilmeyen üçüncü şahıs web sitelerine veya hizmetlere bağlantılar içerebilir.

Yeşilparmak'ın herhangi bir üçüncü taraf web sitesinin veya hizmetinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolü yoktur ve hiçbir sorumluluk kabul etmez. Ayrıca, herhangi bir içerik, mal veya hizmetin kullanımından veya bunlardan kaynaklanan ve bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen veya bunlardan kaynaklandığı iddia edilen herhangi bir hasar veya kayıp için, doğrudan veya dolaylı olarak, Yeşilparmak'ın sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.

Ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Bu şartları istediği zaman değiştirme hakkını tamamen kendi takdirimize bağlı olarak saklı tutuyoruz. Bir revizyon halinde ise, yürürlüğe girecek yeni şartlardan en az 15 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız.

Bu düzeltmeler yürürlüğe girdikten sonra Hizmetimize erişmeye veya kullanmaya devam ederek, gözden geçirilmiş şartlara tabi olmayı kabul edersiniz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen hizmeti kullanmayı bırakın.

Bizimle iletişime geçin

Bu Şartlar ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın .

Bu belge en son 01 Ocak 2018 tarihinde güncellenmiştir.